KOSMETIKA

Luxusní a kvalitní kosmetika SIMONE MAHLER PARIS byla založená v roce 1946 ve Francii ve městě Bordeaux.

Zakladatelkou a nositelkou názvu této francouzské světově známé kosmetické značky je Simone Mahler - výjimečná žena s nespornou vášní pro krásu. Manželka chemického inženýra, jež vystudovala medicínu a obrátila svou pozornost na péči o ženskou krásu.


Exkluzivní metody a kvalitní ošetření, které pečlivě vypracovala, zaručují maximální úspěch ženské krásy, jež je garantován jejím samotným institutem. Generace žen různého věku, které navštívily její maximálně profesionalní institut, se rády a ochotně podepisují pod spolehlivý úspěch této průkopnice moderní estetiky. Garantem dlouhodobých a efektivních výsledků ženské krásy je její kompletní program ušitý na míru každé ženě. Jednoduše rečeno, profesionální diagnostika spojena s profesionálním ošetřením a s vysoce kvalitními produkty.

Značka SIMONE MAHLER má světově uznávanou pozici "profesionální dermokosmetika špičkové kvality". Není testována na zvířatech a má certifikát Ecocert.

Tato vysoce exkluzivní profesionální společnost nabízí kompletní linii kosmetických přípravků. Jejich mimořádně špičková kvalita je neustále zkoumána a zdokonalována v nejmodernějších vědeckých laboratořích na základě kvalitních dermatologických výzkumů. Tyto výzkumy jsou prováděny pod přísným dohledem špičkových dermatologů a podléhají náročným farmaceutickým testům.

V roce 2001 společnost SIMONE MAHLER se spojila s vůdčí internacionální kosmetickou společností Sothys Group International.

Světově kvalitní kosmetické přípravky SIMONE MAHLER jsou vhodné nejen pro ženy různého věku, ale i pro muže. Tyto kosmetické přípravky používjí profesionální ruce špičkově vyškolených dermo-specialistů výhradně v kosmetických salonech, kde je můžete i zakoupit.

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

Kvalitní  řasy  jsou velmi lehké a krásně lesklé - speciálně vyrobené pro prodlužování řas. Zatímco mnoho jiných společností používá příliš silné a tvrdé varianty (což svojí váhou zatěžuje řasy přírodní), Řasy  jsou ultralehké a jejich pevnost, stabilita tvaru a délka  jsou stále monitorovány. Při prodlužování řas je přilepena vždy jeden trs (podle počtu volume) na jednu řasu vlastní. Tímto prodloužení řas vypadá naprosto přirozeně, přirozeně se i chová. Prodloužené řasy jsou odolné vůči vodě, pocení, slzám i bazénovému chlóru.

V našem salonu nabízíme řasy různého tvaru a délky. Doporučím a pomůžu Vám vybrat z nabízené škály velikostí a zatočení podle kvality Vašich řas. Řasy jsou velmi oblíbené pro jejich maximální hedvábnost a přirozenost, proto Vaše řasy budou po aplikaci vypadat pružně a krásně výrazné.

DEPILACE

Firma Italwax představuje profesionální produkci výrobků určených pro bio depilaci vyrobenou podle moderních i klasických italským receptur. Firma disponuje přísně sledovanými soukromými laboratořemi v Miláně. Továrna společnosti je vybavena nejnovějšími zařízeními německé a italské výroby, které jsou šetrné k přírodním a ekologickým surovinám použitým při výrobním procesu. Unikátní vosky Italwax efektivně odstraňují chloupky již od délky 1 mm a vždy dosáhnou výsledku celkově hladké pokožky!

ÚPRAVA A BARVENÍ

Úpravu obočí provádím pinzetou nebo při větší hustotě chloupků teplým voskem Italwax, tím je úprava méně bolestivější. Barvení obočí se provádí co nejpřirozeněji, proto se nejčastěji používá hnědá barva. Barvení obočí se může opakovat 1x za 4-6 týdnů.

Barvení řas je velmi oblíbená metoda u klientek se světlými řasy. Po nabarvení jsou řasy černé a barva se nevymývá postupně. Barvení řas se může opakovat 1x za 4-6-týdnů,

Barvení se nedoporučuje, pokud je klientka alergická, u zánětu spojivek, či jiných očních onemocnění.